1210CC223KAZ1A
Partnumber:
1210CC223KAZ1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiTerm 125°C T/R