1210R-103J
Partnumber:
1210R-103J
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Unshielded Wirewound 10uH 5% 7.9MHz 30Q-Factor Ferrite 297mA 2.1Ohm DCR 1210 T/R