1210SC472KAZ2A
Partnumber:
1210SC472KAZ2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 1500V X7R 10% Pad SMD 1210 FlexiTerm 125°C Low ESR T/R