1210YD226KAT2A
Partnumber:
1210YD226KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 10% Pad SMD 1210 85°C T/R