1212FPS-150N-01
Partnumber:
1212FPS-150N-01
Manufacturer:
FASTRON GmbH
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 30% 1MHz Ferrite 0.65A 0.422Ohm DCR 1212 T/R