12507WR-05L
Partnumber:
12507WR-05L
Manufacturer:
Yeonho Electronics
products.category:
Connector
Availability:
931000 in stock
SKU:
12507WR-05L
Package
WIRE TO BOARD HEADER CONNECTOR WITH 1A AND 125V RATINGS