Partnumber: 12507WR-06L
Manufacturer: Yeonho Electronics
products.category: Connector
Availability: 371000 in stock
SKU: 12507WR-06L
decrease increase
Package WIRE TO BOARD HEADER CONNECTOR WITH 1A AND 125V RATINGS