12CGQ150
Partnumber:
12CGQ150
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1086 in stock
SKU:
12CGQ150
Package
Diode Schottky 150V 35A 3-Pin(3+Tab) TO-254AA