Partnumber: 12CWQ06FN
Manufacturer: Vishay
products.category: IC CHIPS
Availability: 1683 in stock
SKU: 12CWQ06FN
decrease increase
Package Rectifier Diode Schottky 60V 12A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK