12CWQ10FN
Partnumber:
12CWQ10FN
Manufacturer:
Vishay/IR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 100V 12A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R