12FE-ST-VK-2
Partnumber:
12FE-ST-VK-2
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC Connector SKT 12 POS 1.25mm Solder RA Thru-Hole Automotive Box