1410-L110-L1F1-S01-10A
Partnumber:
1410-L110-L1F1-S01-10A
Manufacturer:
E-T-A Circuit Breakers
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 240VAC/28VDC