1471-015A-NF
Partnumber:
1471-015A-NF
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Board Mount Pressure Sensor 0V to 0.065V 0psi to 15psi Absolute 8-Pin SMD Module Tube