150474J250HC
Partnumber:
150474J250HC
Manufacturer:
Cornell Dubilier Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10225 in stock
Package
Cap Film 0.47uF 250V PET 5% (9.5 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk