15ETX06FP
Partnumber:
15ETX06FP
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
870000 in stock
SKU:
15ETX06FP
Package
Diode Switching 600V 15A 2-Pin(2+Tab) TO-220ACFP