Partnumber: 15MQ040NTR
Manufacturer: Vishay
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1536 in stock
SKU: 15MQ040NTR
decrease increase
Package Diode Schottky 40V 2.1A 2-Pin SMA T/R