16-350000-11-RC
Partnumber:
16-350000-11-RC
Manufacturer:
Aries Electronics
Availability:
100000 in stock
Package
Conn SOIC-DIP Adapter RCP 16 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole