Partnumber: 163CMQ100
Manufacturer: VISHAY
products.category: IC CHIPS
Availability: 10000 in stock
SKU: 163CMQ100
decrease increase
Package Rectifier Diode Schottky 100V 160A 3-Pin(3+Tab) TO-249AA