16CE10FH
Partnumber:
16CE10FH
Manufacturer:
SANYO SEMICONDUCTOR CO LTD
products.category:
others
Availability:
768 in stock
SKU:
16CE10FH
Package
CAP ALUMINUM 10UF 16V 20% (4 X 6MM) SMD 18MA 2000 HR