16CE1500AX
Partnumber:
16CE1500AX
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 16V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 900mA 2000h 105°C Automotive T/R