16DPCG5C
Partnumber:
16DPCG5C
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter Switching Transient 50Hz/60Hz 16A 250VAC Quick Connect Flange Mount