16FE-BT-VK-N
Partnumber:
16FE-BT-VK-N
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC Connector SKT 16 POS 1.25mm Solder ST Thru-Hole Automotive Box