16FL60S05
Partnumber:
16FL60S05
Manufacturer:
INTERNATIONAL RECTIFIER
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1104 in stock
SKU:
16FL60S05
Package
DIODE SWITCHING 600V 16A 2-PIN DO-4