16ME1500WG
Partnumber:
16ME1500WG
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum 1500uF 16V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 0.013 Ohm 2550mA 4000 hr