16MH510MEFC4X5
Partnumber:
16MH510MEFC4X5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20%( 4 X 5mm) Radial 1.5mm 20mA 1000h 105°C Bulk