16MU226MD35750
Partnumber:
16MU226MD35750
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 22uF 16V 20% (5.7 X 5 X 2.6mm) SMD 105°C Automotive