16SEV2200M16X16.5
Partnumber:
16SEV2200M16X16.5
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1150mA 2000h 85°C T/R