16SGV100M6.3X8
Partnumber:
16SGV100M6.3X8
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 8mm) SMD 111mA 2000h 105°C Automotive T/R