16ST106MC44532
Partnumber:
16ST106MC44532
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 10uF 16V 20% (4.5 X 3.2 X 2.6mm) SMD 125°C