16SVP330M
Partnumber:
16SVP330M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Polymer 330uF 16VDC 20% (10 X 12.6mm) SMD 0.016 Ohm 4720mA 2000h 105°C T/R