16TQC68MYF
Partnumber:
16TQC68MYF
Manufacturer:
Panasonic
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Polymer 68uF 16VDC D2 CASE 20% (7.3 X 4.3 X 1.9mm) SMD 7343 0.05 Ohm 105°C T/R