16TWL47MEFC6.3X7
Partnumber:
16TWL47MEFC6.3X7
Manufacturer:
Rubycon Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 16V 20% (6.3 X 7mm) Radial 2.5mm 73mA 1000h 85°C Bulk