16YXJ1000MT810X16
Partnumber:
16YXJ1000MT810X16
Manufacturer:
Rubycon Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 16V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 1210mA 10000h 105°C Ammo