172-015-112R011
Partnumber:
172-015-112R011
Manufacturer:
NorComp
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn D-Sub M 15 POS 1.38mm Solder ST Thru-Hole 15 Terminal 1 Port