172-E37-102R001
Partnumber:
172-E37-102R001
Manufacturer:
NorComp
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn D-Sub M 37 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port