173D107X0020YWE3
Partnumber:
173D107X0020YWE3
Manufacturer:
Vishay Sprague
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, TANTALUM, SOLID, POLARIZED, 20 V, 100 uF, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED, ROHS COMPLIANT