173D475X0050XE3
Partnumber:
173D475X0050XE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 50V 20% (4.57 X 10.67mm) Axial 125°C Automotive Ammo