173D476X0035YE3
Partnumber:
173D476X0035YE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 35V 20% (7.11 X 13.97mm) Axial 125°C Automotive Ammo