175BGQ030
Partnumber:
175BGQ030
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1491 in stock
SKU:
175BGQ030
Package
Rectifier Diode Schottky 30V 175A 2-Pin(1+Tab) Power Tab