18122A822FAT2A
Partnumber:
18122A822FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0082uF 200V C0G 1% Pad SMD 1812 125°C T/R