18125C105KAT2A
Partnumber:
18125C105KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R