1812CA183KAT1A
Partnumber:
1812CA183KAT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.018uF 600V/630V C0G 10% Pad SMD 1812 125°C