1812CC154KAT2A
Partnumber:
1812CC154KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.15uF 600V/630V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C T/R