1812HC332KAT1A
Partnumber:
1812HC332KAT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 3000V X7R 10% Pad SMD 1812 125°C Low ESR T/R