1812J1K00470JCT
Partnumber:
1812J1K00470JCT
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R