1812N470J102CT
Partnumber:
1812N470J102CT
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1812 125°C T/R