1812R-153J
Partnumber:
1812R-153J
Manufacturer:
API Delevan
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 283mA 2.5Ohm DCR 1812 T/R