18251C683KAT2A
Partnumber:
18251C683KAT2A
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
Availability:
10000 in stock
Package
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.068uF, 100V, ±10%, X7R, 1825 (4564 mm), Sn/NiBar, -55º ~ +125ºC, 7