1825PC105KAT1A
Partnumber:
1825PC105KAT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 250V X7R 10% Pad SMD 1825 125°C T/R