1825PC564KAT1A
Partnumber:
1825PC564KAT1A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.56uF, Surface Mount, 1825, CHIP, ROHS COMPLIANT